Nieuws

Voetbalparken blijven behouden!

De toekomst van de voetbalparken en voetbalverenigingen in Roerdalen stond afgelopen jaren stevig ter discussie. Gisteren besloot de gemeenteraad dat de huidige voetbalparken in stand blijven. De gemeenteraad gaf aan het besluit een tweetal restricties: Een maximale gemeentelijke bijdrage aan de voetbalclubs van ca. €102.000; Elke voetbalvereniging moet jaarlijks aantonen dat zij levensvatbaar is aan […]

Voetballen op kunstgras is verantwoord

Onlangs heeft SVH’39 het standpunt gecommuniceerd dat onze elftallen tot nader bericht geen wedstrijden meer zouden spelen op kunstgras mét rubbergranulaat. Het bestuur nam deze beslissing naar aanleiding van de uitzending van het programma ZEMBLA – ‘Gevaarlijk spel’ van woensdag 5 oktober 2016 en het daaropvolgende advies van het RIVM om kunstgrasvelden alleen te gebruiken waarvoor […]

Terugblik: Meiden O19 opnieuw tweede in competitie

Inmiddels draait het meiden elftal al enkele seizoenen volop mee in onze vereniging. En daar zijn wij natuurlijk trots op! Mede omdat het een succesvolle samenwerking is tussen SVH’39 en vv Vesta. Van de leiding ontvingen wij een terugblik op het eerste deel van het seizoen. De meiden van SVH39/Vesta zijn opnieuw tweede geworden in hun […]

Meer

PROGRAMMA

VOETBALLEN BIJ SVH'39?

Bij SVH'39 vinden we het belangrijk dat iedereen, van groot naar klein, met plezier voetbalt op het hoogst haalbare niveau en met de juiste begeleiding.  Daarbij staan kwaliteit van de opleiding, plezier in het spel  en prestatie van jou en je team centraal.

Lijkt voetbal jou een leuke sport? Wil je een keer meetrainen en kennismaken met de sport voetbal? Dat kan heel makkelijk bij SVH'39. Jongens en meisjes zijn vanaf 5 jaar welkom bij SVH'39. Kom gratis en voor niks één of meerdere keren meetrainen met een team. Klik op de afbeelding hieronder voor meer informatie (leeftijdscategorieën, dagen, tijdstippen en contactinformatie).

VOLG ONS!